AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy (NASN-2X34-BH2)
AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy (NASN-2X34-BH2) Univerzální síťová nabíječka, 2x USB výstup pro nabíjení smartphonů, tabletů a dalších zařízení.Nabíječka HomeNOW…
Specifikacia AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy (NASN-2X34-BH2)
Univerzální síťová nabíječka, 2x USB výstup pro nabíjení smartphonů, tabletů a dalších zařízení.Nabíječka HomeNOW 2 nabízí dva USB výstupy o maximálním výstupním proudu až 3,4A (sdíleně pro oba porty).Nabíječka je vybavena i...
AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy (NASN-2X34-BH2) patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.