FSP NB C 100 napájecí adaptér, USB-C (PD), 100W (5V, 9V, 12V, 15V, 20V) PNA1000201
FSP NB C 100 napájecí adaptér, USB-C (PD), 100W (5V, 9V, 12V, 15V, 20V) PNA1000201 Nabíjejte svá zařízení s rozhraním USB typu C pomocí výkonného a kompaktního adaptéru. Umožňuje nabíjení smartphonů,…
Specifikacia FSP NB C 100 napájecí adaptér, USB-C (PD), 100W (5V, 9V, 12V, 15V, 20V) PNA1000201
FSP NB C100 má celosvětově platné bezpečnostní certifikace a kompletní ochranu obvodů pro maximální bezpečnost uživatelů včetně OCP, OVP, SCP, OTP a OPP. V porovnání s běžnými USB-C adaptéry poskytuje NB C 100 5 různých úrovní výkonu, aby zajistil rychlé a bezpečné nabíjení vašich zařízení. FSP/Fortron NB C 100 napájecí adaptér, USB-C, 100 W Specifikace: *Kompatibilní s USB 3.1 PD a vyhovuje většině zařízení podporujících nabíjení přes USB-C konektor *V souladu s technologií USB PD automaticky detekuje a dodává 5V, 9V, 12V, 15V nebo 20V podle potřeb nabíjeného zařízení *Splňuje požadavky DOE Level VI a Erp tier 2 *Spotřeba energie bez zátěže je nižší než 0,25 W *Účinnost více než 88 % @20V výstupu *Kompletní ochrana: OCP, OVP, SCP, OTP, OPP Model: FSP100-A1BR3 Vstup: 100-240 V / 50-60 Hz / 1.4 A Výstup: *5V/3A/15W *9V/3A/27W *12V/3A/36W *15V/3A/45W *20V/5A/100W Konektor: USB Type C PFC: aktivní Ochrana: SCP/OVP/OPP/OTP Bezpečnost: FCC/TUV/UL/BSMI/CE Hmotnost: 325 g Rozměry: 140 x 65 x 25,4 mm Více se dozvíte na webu výrobce: https://www.fsplifestyle.com/en/product/typec-nbc100w.html
FSP NB C 100 napájecí adaptér, USB-C (PD), 100W (5V, 9V, 12V, 15V, 20V) PNA1000201 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.